Icardi a Anglie? Dva ostrovní pokušitelé chtějí zlákat tvář PSG, ale ledy hýbe i turecká strana

Icardi a Anglie? Dva ostrovní pokušitelé chtějí zlákat tvář PSG, ale ledy hýbe i turecká strana

V závěru letošního letního přestupového okna se stále častěji objevuje jméno argentinského útočníka Maura Icardiho, jehož další kroky by mohly být již mimo PSG. Devětadvacetiletý střelec působí v Parku Princů od léta roku 2019, kam byl nejprve zapůjčen z Interu Milán, poté došlo k trvalému přesunu. Na této adrese však čelí tvrdé konkurenci, což hráče nutí živit myšlenky na odchod. Které možnosti se nabízí?

V minulém ročníku Ligue 1 naskočil Icardi jen do čtyřiadvaceti zápasů, z toho do deseti od úvodní minuty. Také francouzský obr jej poslední měsíce vnímá ve své kabině jako nadbytečného, proto se proslýchá, že mu nebudou bránit hledat štěstí jinde.

Server caughtoffside.com aktuálně věští tři pravděpodobné možnosti, kam by mohl argentinský legionář zamířit. Nejžhavějším kandidátem na jeho služby má být Manchester United, který zažívá katastrofální start nové sezóny a agresivně hledá na trhu novou tvář na hrot. Snahu zintenzivňuje i nejasnost v setrvání Cristiana Ronalda, zranění Anthony Martiala a žalostná forma Marcuse Rashforda.

Erik ten Hag by neváhal Icardiho podepsat, ale pravdou je, že žádná oficiální nabídka zatím přes kanál La Manche neputovala. Ve hře je taktéž Newcastle United, který hledá nového útočníka, tkerý by podpořil Calluma Wilsona a podělil se s ním o gólovou zátěž. Posledním pokušitelem má být turecký gigant Galatasaray Istanbul.

Zdroj: caughtoffside.com