West Ham je zatím bodově nulový, Chelsea dostala nařezáno od Leedsu. Manchester zdolal rivala z Liverpoolu a slaví první body

Conteho družina se opět musela spoléhat na služby svého útočného esa Harryho Kanea, jehož gólová trefa zajistila Spurs tři body.

Po šťastném závěru na Stamford Bridge měli nyní Spurs kliku i před domácím publikem, kam přijeli hosté z Wolverhaptonu. Ti značně kousali, v první půli Tottenham do žádné ofenzivní snahy nepustili, ale přesto z Londýna odjeli s prázdnou. V druhé půli se za domácí prosadil kanonýr Harry Kane, jehož ojedinělá trefa zajistila Conteho družině těsnou výhru 1:0.

Leicester měl před novou sezonou rozhodně vyšší ambice, než je boj o udržení. Současné výkony a atmosféra v kádru ovšem značí velký problém. Celek trenéra Brendana Rodgerse v třetím soutěžním kole doma nestačil na jindy tápající Southampton. Naděje ze zisku bodu domácím zmrazil v 84. minutě utkání Che Adams, který dobře odhadl trajektorii míče a z bezprostřední vzdálenosti nedal gólmanovi šanci. Saints se vrací na jih Anglie s výhrou 2:1.

Na toto fanoušci Kanonýrů čekali dlouhé roky a konečně to vypadá, že mají konkurenceschopný tým. Arsenal vyhrál i třetí soutěžní utkání v řadě a opět byla radost se na jeho hru dívat. Bezhlavý Bournemouth si jen těžko věděl rady se hrou soupeře, za nějž dominoval zejména ofenzivní záložník Ödegaard, jenž se podepsal pod úvodní dvě branky hostů. Arsenal vyhrál 3:0, v dalším ligovém kole přivítá doma Fulham.

Citizens narazili na půdě Newcastlu a domů si vezou po divoké přestřelce pouhý bod. Hosty dostal do vedení Gündogan, ale poté úřadovali Almirón, Wilson a Trippier. Až Haaland se Silvou nakonec rozhodli o dělbě bodů po remíze 3:3.

Velmi cenné vítězství s odvěkým rivalem z Liverpoolu si připisují fotbalisté Manchesteru United, kteří "The Reds" poráží 2:1. Právě Liverpool tak zatím stále zůstává bez bodu na spodku tabulky Premier League po třech odehraných kolech. Naopak fotbalisté z Old Trafford si poprvé pod vedením ten Haga připisují ligové body. "Rudé ďábly" nasměroval k výhře již v první půli vedoucí brankou Jadon Sancho a po změně stran pak z rychlé přímočaré akce přidal druhou a vítěznou bramku Marcus Rashford. Liverpoolu se povedlo už pouze snížit dorážkou Mohameda Salaha v poslední desetiminutovce klání.

Newcastle - Manchester City 3:3
Branky: 28. Almirón, 39. Wilson, 54. Trippier - 5. Gündogan, 61. Håland, 64. B. Silva

Manchester United - Liverpool 2:1
Branky: 16. Sancho, 53. Rashford – 82. Salah