Plzeňští fanoušci, kteří nemohou do Barcelony, nemusí zoufat. Klub pro ně připravil promítání na velkoplošné obrazovce

Plzeňští fanoušci, kteří nemohou do Barcelony, nemusí zoufat. Klub pro ně připravil promítání na velkoplošné obrazovce

Plzeňští fanoušci, kteří se nedostanou ve středu do Barcelony na úvodní utkání svých miláčků v základní skupině Ligy mistrů nemusí zoufat. Pokud totiž netouží utkání sledovat doma, mohou si společně s ostatními zafandit na nádvoří pivovaru, kde bude zápas vysílán na velkoplošné obrazovce.

Ve spolupráci s pivovarem totiž klub chystá uspořádat na nádvoří pivovaru promítání na velkoplošné obrazovce. A ke sledování fotbalového utkání budou mít fanoušci podle klubu ty nejlepší podmínky. Kromě promítání zápasu na velkoplošné obrazovce totiž na nádvoří pivovaru čeká na plzeňské příznivce občerstvení a soutěží o věcné ceny.

Plzeň se do skupiny Ligy mistrů probojovala počtvrté v historii. Letos prošla skrze tři předkola, přičemž postupně vyřadila finské Helsinky, moldavský Šeriff Tiraspol a ázerbajdžánský Karabach.

Los milionářské soutěže už však tak příznivý k západočeskému klubu nebyl. Plzeň je ve skupině smrti s Barcelonou, Bayernem Mnichov a Interem Milán. Viktoria má tak podle prognóz jen minimální šanci na překvapivý úspěch, kterým by bezesporu bylo i třetí místo ve skupině, a tudíž i účast v jarní fázi vyřazovacích bojů v Evropské lize.

Světový šampionát 2030 v Evropě? Jsem si jistý, že tady bude, uvedl Čeferin a vyzval k investicím do ženského fotbalu