Sílu Sivassporu, Kluže a Ballkani nedostanou možnost vyzkoušet nejen Icha s Hromadou, ale i Plavšič s Jurečkou

Sílu Sivassporu, Kluže a Ballkani nedostanou možnost vyzkoušet nejen Icha s Hromadou, ale i Plavšič s Jurečkou

Jindřich Trpišovský odtajnil seznam, jehož se bude týkat slávistický podzim v Evropské konferenční lize. A spolu s ním vyplaval na povrch také list hráčů, kteří se na něj nevešli a pohárové boje se Sivassporem, Ballkani a Kluží proběhnou bez jejich zapojení.

Zatímco brazilský záložník Ewerton už se vrátil z marodky a základní skupina EKL mu neuteče, jiní čtyři hráči sešívaného áčka už si to říci nemohou...

Konkrétně jde o slovenského středopolaře Jakuba Hromadu, který se ocitl mimo hru i v loňském roce, mladíka s minulostí v táborsku Marka Ichu, srbského univerzála Srdjana Plavšiče a letní posilu ze Slovácka Václava Jurečku, jemuž se nepodařilo doléčit zranění a své spoluhráče bude sledovat maximálně z tribuny.

Na nejbližší výjezd na tureckou půdu se může těšit i celá řady hráčů z tzv. B-listu, na němž figurují mladí odchovanci. V tomto případě jde o jména Jan Sirotník, Adam Dvořák, Miloš i Adam Pudil, Ondřej Kričfaluši, Martin Šubert, Erik Biegon a Matěj Jurásek.

Současná pohárová soupiska vršovického "S":

Brankáři: Ondřej Kolář, Aleš Mandous, Jan Sirotník, Adam Dvořák

Obránci: Aiham Ousou, Eduardo Santos, Oscar Dorley, Taras Kačaraba, David Jurásek, Ondřej Kričfaluši

Záložníci:Tomáš Holeš, Christ Tiéhi, Lukáš Masopust, Moses Usor, Lukáš Provod, David Douděra, Ewerton, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Ondřej Lingr, Peter Olayinka, Ivan Schranz, Matěj Jurásek, Martin Šubert, Miloš Pudil

Útočníci: Stanislav Tecl, Yira Sor, Adam Pudil, Erik Biegon.

Řezník, Kaša, Dedič ani Cadu si v Lize mistrů nekopnou. Bílek si naopak počká na marody Klimenta s Kopicem