Lukrativní zboží gratis? Asensio je pokoušen ze strany Juventusu, který v něm vidí náhradu za Di Maríu

Lukrativní zboží gratis? Asensio je pokoušen ze strany Juventusu, který v něm vidí náhradu za Di Maríu

Získat hráče nevázané smlouvou je poslední dobou lukrativní i pro věhlasné evropské značky. Stále častěji se uchylují k úsporným řešením a hráče si pojistí bez vynaložení velkých nákladů, pokud pomineme zajímavé platy, které jsou jim nabízeny. Podobný osud čeká zřejmě i španělského útočníka Marca Asensia.

Šestadvacetiletá tvář Realu Madrid vstoupila na San Bernabéu do posledního roku své smlouvy a zatím to nevypadá, že by Bílý balet chtěl jednat o prodloužení spolupráce. Asensio se netěší velkému hernímu vytížení, ale pokud šanci dostane, umí ji chytit za pačesy. Důkazem bylo například nedávné utkání proti Lipsku v rámci Ligy mistrů.

Podle italského deníku Gazzetta Dello Sport uvízl Asensio v hledáčku Juventusu, který v něm vidí možnou náhradu za argentinské křídlo Ángela Di Maríu. Ten přišel do Turína v létě taktéž zdarma z PSG, ale proslýchá se, že smlouva v délce jednoho roku prodloužena nebude a on se vrátí do rodné země.

Juventus se porozhlíží po novém ofenzivním zboží, neboť výkony v právě probíhající sezóně nejsou zatím u jeho akvizic přesvědčivé. Podle některých britských zdrojů jako například Daily Mail či The Sun taktéž monitoruje amerického legionáře Christiana Pulišiće, který aktuálně hájí barvy londýnské Chelsea.