V žádném případě nechceme být po podzimu někde na sestupových příčkách, upozorňuje nový šéf Táborska

V žádném případě nechceme být po podzimu někde na sestupových příčkách, upozorňuje nový šéf Táborska

O největší šok minulého druholigového kola se postaralo Táborsko, které dokázalo zbavit Líšeň neporazitelnosti. Pro nového trenéra jihočeského mužstva Romana Nádvorníka, jenž u kormidla nahradil Radoslava Kováče, který se odebral do prvoligových Pardubic, šlo o úvod jako hrom.

Reprezentační pauzu před pátečním utkáním se Slezským FC Opava využil zmíněný kouč nyní dvanáctého celku tabulky k tomu, aby po svém nedávném příchodu áčko lépe poznal, stabilizoval a pořádně připravil na druhou část podzimu.

"Pauzy jsme využili k řadě věcí. Co jsme si naplánovali, to se nám podařilo splnit. Mužstvo jsme uvykali na jiný způsob hry, než se tu dosud hrál, na jiné kombinace, hráči se učili, jak se chovat v nových herních situacích. Naším cílem je, aby pro nás zbytek podzimu dopadl dobře, měli jsme co nejvíce bodů a měli v zimě klid. Nechceme být po podzimu někde na sestupových příčkách, to v žádném případě," uvedl na webu fctaborsko.cz devětačtyřicetiletý odborník, jenž v minulosti prošel také Příbramí, Vlašimí, Karvinou nebo Žižkovem a v úvodu tohoto roku dokonce pracoval ve Spojených arabských emirátech.

Poslední zářijový pátek od 18:00 bude chtít FC SILON potvrdit body na venkovním hřišti proti sedmé Opavě. "Zejména doma je Opava velmi silná. Má útulný stadion, na kterém vzniká skvělá atmosféra. Ta domácí hráče motivuje. Opava je dobře složené mužstvo ze zkušených hráčů a reprezentantů do 20 let. Přesto věřím, že je v našich silách ve Slezsku bodovat. Určitě tam nejedeme prohrát. Chceme navázat na zodpovědný domácí zápas proti Líšni," přidal nový šéf Tusjaka, Javorka, Nešpora či Ledeckého.

V minulém ročníku se mezi týmy zrodily dvě remízy 0:0 a 2:2.

Spartě už nefandím. Jakým způsobem se soudí s mým synem, je pro mě obrovské zklamání, řekl Martin Hašek