Žižkov má našlápnuto k bleskurychlému návratu zpět do druhé ligy. Na výjezd pro fandy vypraví historický autobus

Žižkov má našlápnuto k bleskurychlému návratu zpět do druhé ligy. Na výjezd pro fandy vypraví historický autobus

Viktoriáni drží v dosavadní podzimní části ČFL skupiny B skvělou sérii s pouhou jedinou porážkou a právem tak okupují první místo tabulky s přesvědčivým náskokem šesti bodů na druhý Kolín.

Po loňském skoro až katastrofickém ročníku ve F.NL na Žižkově mnoho důvodů k radosti před startem nové sezony nebylo. Ovšem nyní se již opět blízká na lepší časy.

Před ročníkem či na startu podzimu se tradiční pražský tým doplnil především o zkušené hráče jako například Milan Jirásek, Michal Petráň, Jaroslav Tregler či Václav Kadlec.

Trenérského kormidla se během léta chopil dobře známý trenér Václav Kotal, jenž mužstvo zpod žižkovské věže spolu s Michalem Šmardou nastartoval k sérii směřující za jasným cílem, a tím je návrat na profesionální fotbalovou scénu (FNL). 

Se dvanácti tříbodovými zisky, dvěma remízovými výsledky a jedinou prohrou figurujíc hráči Viktorie právem na samém vrcholu třetiligové tabulky s pohodlným bodobým polštářem na středočeský Kolín.

Střelecky mužstvo táhnou především osmigólový Radek Voltr a šestibrankový Michal Petráň. Největší devízou viktoriánů je však pevná obrana, jež  kapitulovala pouze v pěti případech.

Nálada na Praze 3 je nyní natolik povzbudivá, že se vedení rozhodlo na nedělní venkovní utkání v Zápech vypravit pro své fanoušky historický autobus Karosa ŠD 11, aby si soutěžní zápas svých fotbalistů ještě více zpestřilo.

Jako rozlučka s venkovními výjezdy za podzimní částí určitě zajímavý krok...

Nabídka Mikloška zůstala nevyužita a to samé platí pro vábení z Vysočiny. Baránek by se měl vydat za Svědíkem