Horňák předčil v trenérském souboji na Strahově Jarošíka, Jiráček s Vrtělkou ještě pořád neutnuli zlínskou mizérii

Horňák předčil v trenérském souboji na Strahově Jarošíka, Jiráček s Vrtělkou ještě pořád neutnuli zlínskou mizérii

Do zimní Tipsport ligy, jež se netradičně hraje z důvodu právě probíhajícího mistrovství světa v Kataru na přelomu listopadu a prosince, již vstoupily také Teplice.

Úplně pravou nohou to však nebylo a soubor trenéra Jiřího Jarošíka podlehl na Strahově Michalem Horňákem řízené sparťanské rezervě 1:4.

Je však pravdou, že skláři ani zdaleka nebyli v nejsilnějším složení a trenérský štáb žlutomodrých poslal do hry kombinované mužstvo, v němž měli své místo i členové béčka.

V nepříliš dobrých výkonech z poslední doby pokračoval také momentálně předposlední tým FORTUNA:LIGY ze zlínské Letné.

Zbrojovka Brno uštědřila Zlínu pátou porážku v řadě, o což se postarali Hladík s Nečasem. Mužstvo, které by mohl v zimě převzít Petr Rada, se ještě ve skupině utká s Trenčínem a Spartakem Trnava.

Zaskakující kouči Vrtělka s Jiráčkem si tak budou muset na první triumf ještě počkat a kdo ví, zda se ho v Baťově městě v rámci A-týmu vůbec dočkají.

Skupina C (Praha-Strahov):

FK Teplice - Sparta Praha B 1:4 (1:2)
Branky: 22. Chaloupek - 61. a 63. Váňa, 28. Cissé, 29. Turyna.

Sestava Teplic: Němeček - Chaloupek, Lukáš (46. Nsunzu), Cykalo - Kodad, Mareček, Čišovský, Hadinec (46. Emmer) - Procházka (65. Beránek) - Vachoušek, Čerepkai (65. Yasser). Trenér: Jarošík.

Skupina E:

Trinity Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
Branky: 34. Hladík, 56. Nečas.

Zlín: Dostál - Reiter, Didiba, Jura, Bartošák - Dramé, Kulíšek, Hellebrand, Janetzký, Vukadinovič - Kovinič. Trenér. Vrtělka.

Brno: Hrubý - Divíšek, Hlavica, Štěrba, Granečný (78. Vantuch) - Texl (64. Endl), Blecha - Nečas, Přichystal (64. Hlucháň), Alli (64. Holásek) - Hladík. Trenér: Dostálek.

Klokani potřebují zkvalitnit po stranách na pozicích halfbeků. Veselý touží po dvou až třech nových obráncích