Maradonův syn ostře kritizuje Argentinu: Ohromná ostuda! Messi na mého otce nikdy neměl

Maradonův syn ostře kritizuje Argentinu: Ohromná ostuda! Messi na mého otce nikdy neměl

Úvod základní skupiny C přivedl na mistrovství světa v Kataru velké překvapení. Argentina coby jako velký papírový favorit padla s „neškodnou“ Saúdskou Arábií a uřízla si pořádnou ostudu.

„Diego Maradona se musí v hrobě otáčet!“ zněly mnohé komentáře fanoušků bělomodrého celku, v jehož čele stál podle mnohých nejlepší fotbalista současnosti Lionel Messi. Ten ovšem kromě dobré exekuce pokutového kopu nedokázal zabránit porážce 1-2.

Na takovouto blamáž se nemohl nečinně dívat ani sám Maradona Jr., syn slavné legendy, která před dvěma lety nešťastně skonala.

„Jsem doslova zdrcen tou potupou Argentiny. Stále nemohu uvěřit, že se to stalo. Prohrát se Saúdskou Arábií je šílené,“ pronesl Maradona mladší pro Radio Marte v Itálii.

„Pouze lidé, co nerozumí fotbalu, si mohou dovolit Messiho porovnávat s mým otcem. Bavíme se zde o dvou zcela odlišných hráčích ze dvou odlišných planet!“ dával volný průchod svým emocím.

Pak se ovšem opět zklidnil. „Tím ale nechci na Messiho vyloženě házet špínu. Někdy prostě prohrajete se slabším týmem. Jen bych očekával, že uvidím aspoň nějaké nasazení, což jsem tady neviděl. Za ten výkon se musí člověk stydět a udělat vše, aby jej napravil,“ řekl.