První volavka v Kataru? Real se chytá za hlavu a pod drobnohled dává japonského mladíka

První volavka v Kataru? Real se chytá za hlavu a pod drobnohled dává japonského mladíka

Překvapivá výhra Japonska proti Německu (2:1) nezůstala bez povšimnutí také v La Lize. Podle zprávy španělského webu Sport má Real Madrid v plánu ve zbytku turnaje sledovat jednadvacetiletého asijského křídelníka Takefusu Kuba, který aktuálně hrává za ligového konkurenta ze San Sebastianu.

Talentovaný mladík prošel před lety mládežnickou akademií Barcelony. Zajímavým faktem je taktéž, že jej Real Madrid již ve svých spárech měl, ale v letech 2019 až 2022 jej vyslal na sérii hostování, po kterých následoval trvalý přesun do Realu Sociedad.

Bílý balet si možná zpětně uvědomil, že několik měsíců starý tah nebyl příliš dobrým řešením a japonského reprezentanta zvažuje zlákat zpět na San Bernabéu. V barvách Realu Sociedad naskočil v této sezóně již do sedmnácti soutěžních zápasů, ve kterých si připsal dvě trefy a čtyři asistence.

Ve španělské metropoli se italský stratég Carlo Ancelotti může spolehnout na schopnosti Edera Militaa, Viníciuse Júniora či Rodryga Goese, ale Kubo by mohl být vnímán jako zajímavá alternativa za Edena Hazarda. Pro samotného hráče by to mohla být výzva zkusit se znovu probojovat do základní sestavy slavného celku z Pyrenejského poloostrova.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.