Šokující choutky Kloppa. Na Anfield Road by si uměl představit Ronalda. Co na to fans United?

Šokující choutky Kloppa. Na Anfield Road by si uměl představit Ronalda. Co na to fans United?

Dohoda Manchesteru United s portugalským veteránem Cristianem Ronaldem ještě nestihla svými podpisy ani vychladnout, přesto se již hojně spekuluje o jeho dalším možném angažmá. Variant je celá řada a některé se zdají být na první pohled i těžké reálné. Možné je ale vše. Na Ostrovech se nyní objevuje informace, že by někdejší hvězda Realu Madrid či Juventusu mohla zamířit ke konkurenčnímu Liverpoolu.

Britský portál Sport Witness přišel s poměrně šokující zprávou, která tvrdí, že německý stratég Jürgen Klopp by rád získal Ronalda do svých řad. Do karet mu nahrává i fakt, že je zkušený střelec bez smlouvy a klubovou pokladnici by to zatížilo jen v otázce jeho mzdy.

Ronaldo aktuálně pobývá v Kataru, kde by s národním týmem Portugalska rád zacílil na úspěch v podobě zisku cenné trofeje. Po turnaji však bude řešit svou budoucnost, protože se zdá, že kopačky ještě pověsit na hřebík nehodlá.

Sport Witness se postaral na Ostrovech o pořádný rozruch, neboť Liverpool je dlouholetým rivalem Manchesteru United a moc často se nestává, že by hráči mezi těmito dvěma tábory pendlovali.

Ronaldo vždy vyznával lásku k Rudým ďáblům a dlouhodobě se vyhýbal i přestupu do kabiny městského rivala z Etihad Stadium, proto mnozí nevěří, že by se nechal zlákat Reds. Pokud jde o fanoušky Rudých ďáblů, tímto krokem by si je nejspíše definitivně poštval proti sobě.