Juventus má pro strach uděláno, ale nyní jsou obavy na místě. O Vlahoviče se přihlásil další gigant

Juventus má pro strach uděláno, ale nyní jsou obavy na místě. O Vlahoviče se přihlásil další gigant

Srbsko sice na mistrovství světa v Kataru žádnou velkou díru do světa neudělalo, přesto je o hráče z této země dlouhodobě zájem. A na pozoru se musí mít i těžké váhy jako Juventus, neboť o Dušana Vlahvoiče se přihlásil další gigant. Stará dáma již několik měsíců odráží dotazy Realu Madrid, nyní se měl na dostupnost tohoto útočníka vyptávat Manchester United.

Spekulace v posledních týdnech síly a není se čemu divit. Zimní přestupové okno je za rohem a co nevidět začnou kluby napříč Evropou investovat ve snaze posílit své kádry. Mnohé informace o potencionálních přestupech se nenaplní, ale některé mohou být předzvěstí velkých transferů.

Podle Corriere dello Sport zvažují Rudí ďáblové přestup útočníka Juventusu Dušana Vlahoviče. Někdejší hvězda Fiorentiny přitahuje pozornost dravců dlouhodobě a v minulosti byl spojován převážně s Arsenalem či Chelsea. Srbský legionář přišel do Turína v lednu minulého roku a nabízí se možnosti, že by mohl předčasně zvednout kotvy.

Nizozemský stratég Erik ten Hag má v ofenzivě omezené možnosti a předpokládá se lednové zbrojení. Do karet tomuto tvrzení nehraje jen předčasné rozvázání smlouvy s Cristianem Ronaldem, ale i brzký odhod Antonyho Martiala.

Kromě Vlahoviče se objevují i další možnosti, jak by mohl Manchester United posílit svůj útok. Jednou variantou má být Gakpa z PSV Eindhoven, tou další Nkunku z Lipska.