Transferový boulevard: Druhá nabídka Arsenalu na Caiceda, West Ham konkuruje Ville u Guendouziho

Transferový boulevard: Druhá nabídka Arsenalu na Caiceda, West Ham konkuruje Ville u Guendouziho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Mail: Arsenal předložil druhou nabídku v hodnotě sedmdesáti milionů liber (10 milionů jsou bonusy) za ekvádorského záložníka Moisese Caiceda, Brighton chce za jedenadvacetiletého hráče ještě o deset milionů víc.

Telegraph: I kdyby posílení záložní řady Gunners hvězdou Seagulls vyšlo, Arsenal počítá s tím, že v létě bude dále usilovat o podpis čtyřiadvacetiletého záložníka West Hamu a Anglie Declana Rice.

Sky Sports Italia: Leeds se dohodl na zapůjčení záložníka Westona McKennieho z Juventusu, přičemž za jeho půlroční hostování zaplatí 1,3 milionů liber, ve smlouvě je nicméně klauzule že při splnění určitých podmínek hráče v létě odkoupí 31 milionů liber.

L´Equipe: West Ham se připojil k Aston Ville v boji o 23letého záložníka Marseille a Francie Mattea Guendouziho. 

Record: Spurs mají ústní dohodu se Sportingem Lisabon ohledně transferu španělského obránce Pedra Porra a za 23letého hráče zaplatí 42 milionů liber.

Sun: Bournemouth plánuje nabídnout dvanáct milionů liber Fenerbahce za 25letého nigerijského křídelníka Brighta Osayi-Samuela

Fabrizio Romano: Fulham předložil novou nabídku na hostování jedenadvacetiletého brazilského záložníka Andreho z Fluminense. 

Daily Star:  Tottenham je velmi optimistický ohledně šance na prodloužení smlouvy s Harry Kanem. Pokud by nicméně Manchester United chtěli svůj zájem přeměnit v transfer anglického kapitána, mohlo by je to podle zdrojů z Tottenhamu přijít celkem na 300 milionů liber.

Sun: Crystal Palace si počká na podpis Conora Gallaghera z Chelsea a Aarona Wan-Bissaky z Manchesteru United, i kdyby to mělo znamenat nutnost trpělivosti až do léta.