Sabitzer se v Manchesteru zabydlel poměrně rychle. Kolik by stál jeho trvalý přesun na Ostrovy?

Sabitzer se v Manchesteru zabydlel poměrně rychle. Kolik by stál jeho trvalý přesun na Ostrovy?

Rakouský reprezentační záložník Marcel Sabitzer se poměrně rychle zabydlel na Old Trafford a jak se zdá, rozhodně by se nebránil trvalému přesunu na Ostrovy. Německý deník Bild pak prozradil, na kolik by takový transfer zřejmě Rudé ďábly vyšel.

Osmadvacetiletý odchovanec Admira Wacker přišel do Manchesteru United jen pár hodin před uzavřením zimního přestupového okna jako náhrada za zraněného Christiana Eriksena. Vše nasvědčuje tomu, že všechny strany mají zájem o letní trvalý přesun.

Německý list Bild vyčíslil částku, za kterou by byl Bayern Mnichov ochoten Sabitzera uvolnit natrvalo. Vedení bavorského obra se nechalo slyšet, že by adekvátní suma byla 20 milionů eur. V roce 2021 jej bavorský klub získal z Lipska za 16 milionů eur.

„Líbí se mi tu. Cítím se tu velmi dobře. Líbí se mi tým, klub i atmosféra na Old Trafford. Jsme dobrý tým a je to zábava. Trenér se mnou hodně mluví o tom, co ode mě očekává. Snažím se všechno splnit. Jeho taktika se mi zamlouvá. Uvidíme, co se stane v létě,“ nechal se slyšet rakouský internacionál, který dal tak jasně najevo, že by se nebránil možnosti si na této adrese pobyt prodloužit.