Agbonlahor nekompromisně: Martinelli se zachoval nesportovně a Potter by měl odejít

Agbonlahor nekompromisně: Martinelli se zachoval nesportovně a Potter by měl odejít

Gabriel Agbonlahor, bývalý kanonýr Aston Villy, navštívil v rámci 24. kola Premier League studio talkSport a zhodnotil sobotní zápasy. Do nebes vychválil střetnutí mezi svým bývalým týmem a Arsenalem, dvě situace se mu nicméně vůbec nepozdávaly. A po další ztrátě Chelsea hovořil i nad budoucností Grahama Pottera. 

Celou svou hráčskou kariéru strávil Gabriel Agbonlahor v Aston Ville. Na sobotní duel jeho bývalého týmu s Arsenalem se tak hodně těšil a při té příležitosti navštívil studio talkSport.

"Myslím si, že to byl zábavný zápas. Jsou to přesně ty zápasy, které chcete vidět. Oba týmy chtěly hrát, nikdo se nedržel vzadu. Aston Villa měla mnoho šancí, ale Arsenal byl ve druhé půli opravdu působivý," pochválil všechny aktéry duely Agbonlahor. Dvě situace se mu ale vůbec nelíbily.

"Nelíbilo se mi, že Martinelli stojí před prázdnou bránou a slaví ještě předtím, než vstřelí gól. Projevil tím nedostatek respektu a tato situace nebyla vůbec sportovní," podotkl Agbonlahor. A následně zkritizoval i počínání domácího brankáře Emiliana Martíneze, který až příliš často zdržoval hru.

"To se mi také nelíbilo. Nevidím v tom žádný smysl. Zdražování Martíneze nemá cenu, čas se vždy nastaví," doplnil bývalý útočník Villans. V odpoledním programu poté hodnotil další mizerný výkon londýnské Chelsea, která nestačila na poslední Southampton.

Agbonlahorovi se nelíbil především pozápasový rozhovor manažera Blues Grahama Pottera. Ten se vymlouval na mnoho zraněných, na předchozí střetnutí v Lize mistrů a uvedl, že on není hlavním problémem Chelsea.

To Agbonlahor měl opačný názor. "Za ten pozápasový rozhovor by měl být vyhozen. O čem to jako mluvil? Nemají manažera, tým je v rozkladu, nedokáží vyhrát dva zápasy v řadě. Stěžuje si, přitom nechá Mudryka na lavičce a postaví Félixe," nechápal Agbonlahor. 

 

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.