Tijaniho jsme dostali na svou stranu a on nám to vrátil, těšilo Dostálka. Teď je potřeba, aby na sebe byl dál náročný

Tijaniho jsme dostali na svou stranu a on nám to vrátil, těšilo Dostálka. Teď je potřeba, aby na sebe byl dál náročný

Zbrojovce pomohl ke třem bodům s Baníkem (2:1) už i nováček Momo Tijani, který toho za poslední čtyři roky nezažil na tuzemské mapě zrovna málo.

Kromě Vyškova, kde svou českou pouť startoval, totiž prošel také Jihlavou, Slavií, Libercem, Teplicemi a Plzní, jež ho do druhého největšího města Česka v první polovině tohoto měsíce zapůjčila.

Jedním z pilířů zadních řad byl po boku dalšího neúnavného bojovníka Jakuba Šurala a až bude Brno nastupovat ve 21. ligovém kole ve vršovickém Ďolíčku, Richard Dostálek by neměl mít se stoperskou dvojicí důvod hýbat...

"Věděli jsme, v čem jsou jeho silné stránky, toho jsme chtěli maximálně využít. S hráčem jsme mluvili, dostali jsme ho na svou stranu a on nám to v zápase vrátil," těšilo stránkami fczbrno.cz citovaného hlavního kouče prvoligového nováčka.

"Teď je potřeba, aby byl na sebe dál náročný v tréninkovém procesu, jeho vytíženost nebyla poslední dobou dobrá a potřebujeme, aby nám hrál celé devadesátiminutové úseky. Věřím, že jak jeho vytížení poroste, bude se ještě zlepšovat," dodal na adresu pětadvacetiletého zadáka z Pobřeží slonoviny šéf brněnské lavičky.

Dřevěný Kušej hořel v šancích, Daníček vyučoval z krásy, Janoškovi tleskal i Vrba. A hráčem kola se stává...