Moc se nezajímám o to, co se o nás píše, jedním z důvodů je i moje jazyková bariéra, připomněl šéf letenské lavičky

Moc se nezajímám o to, co se o nás píše, jedním z důvodů je i moje jazyková bariéra, připomněl šéf letenské lavičky

Spartě, která už v tabulce přeskočila Plzeň a je druhá, se v Ostravě podařilo udržet čisté konto po třech zápasech. A Brian Priske tak mohl adresovat konkrétní pochvaly...

"Ve správný moment nás podržel brankář Kovář. Vitík, Sørensen a Krejčí hráli chytře a zároveň s klidem. Můžeme tedy říci, že to byl zápas podle našich představ," pronesl na webu sparta.cz dánský odborník, jenž na Letné od loňského léta.

Cítí trenérský štáb slavného "S", že se na základě vydařené jarní části jeho role v boji o titul mění? Šance radovat se z primátu po dlouhých devíti letech totiž existuje a není zrovna malá.

"Jak asi víte, já se moc nezajímám o to, co se o nás píše, jedním z důvodů je i moje jazyková bariéra," připomněl šéf Čvančary s Kuchtou, jenž vedl před Spartou jednu sezonu belgické Antverpy.

Pětačtyřicetiletý trenér, jehož svěřenci naposledy prohráli ve FORTUNA:LIZE loni v říjnu, dle svých vlastních slov cítí, že je tým na dobré cestě a že má jeho hra vysokou úroveň. Potvrdit to bude třeba již za pár dní v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové.

"Ale pořád je to, stejně jako před tím, jen o nás. Vím, že očekávání jsou ve Spartě vysoká, my ale musíme hlavně pokračovat v tvrdé práci a držet se našeho plánu. Někdo může spekulovat o tom, jak bude vypadat konec sezony, to ale není pro nás, my se musíme soustředit na udržení disciplíny a hrát tak, jako do teď," upozornil expert u epet.ARENY.

Lingr dostal v případě rozhodnutí třaskavého šlágru v Edenu možnost vynadat Trpišovskému a to také udělal...

Foto: AC Sparta Praha