Ronaldo opět rozjel ofenzivní hody a mohl by ještě promluvit i do čela střelecké tabulky Saudi League

OBSAHUJE VIDEO

Byť je Cristianu Ronaldovi již osmatřicet, góly stále střílí jako na běžícím páse. Již ve třetím soutěžním duelu v řadě totiž zaznamenal dvě branky.

Zatím naposledy se tak stalo v rámci 22. kola Saudi League, v němž jeho Al Nassr zdemoloval Al Adalah 5:0 a funkční portugalský veterán udeřil ve 40., respektive v 66. minutě.

Předchozí dvougólové zápasy absolvoval v barvách Portugalska. Po dvou trefách zatížil konto Lucemburska i Lichtenštejnska.

A protože se střelecky prosadil za velkoklub z Rijádu také před mezinárodní pauzou, skóroval již ve čtvrtém utkání za sebou a je evidentně při chuti.

S takovou fazonou by navíc mohl pořád promluvit i do čela střelecké tabulky, které vládnou šestnáctikiloví Talisca, což je jeho týmový spoluhráč a Odion Ighalo z Al Hilalu, jenž v minulosti působil stejně jako CR7 v Manchesteru United.

Pětinásobný držitel Zlatého míče odehrál k tomuto datu v saúdskoarabský lize 9 zápasů a 810 odehraných minut se mu podařilo přetavit v jedenáct přesných zásahů.

Protože do konce soutěže zbývá osm kol a Al Nassr se s Al Ittihadem přetahuje o titul, svůj střelecký účet v nové lize pravděpodobně neuzavřel.

Příště půjde Al Nassr do akce opět na soupeřově hřišti, s tím, že devátý dubnový den vyzve celek Al Feiha, jemuž patří v tabulce průběžná desátá pozice.

Lukaku si prý zaslouží omluvu. Agent očekává, že vedení italského fotbalu chování fanoušků Juventusu ostře odsoudí