Cíl v Brně budou 3 body. Musíme si to dobře nastavit v našich hlavách a jít tomu ještě víc naproti, hlásí Huf

Cíl v Brně budou 3 body. Musíme si to dobře nastavit v našich hlavách a jít tomu ještě víc naproti, hlásí Huf

Pardubice nevstoupily do nadstavbové skupiny o udržení zrovna vzorově, neboť nestačily na Teplice, jimž na jejich Stínadlech podlehly nejtěsnějším rozdílem.

"Výsledkově to pro nás nedopadlo dobře. Chtěli jsme si z Teplic odvézt nějaké body, ideálně všechny tři. Jsme trochu zklamaní z toho, že se nám to nepodařilo. Nicméně nás tento týden čeká další zápas a nic není ztraceno," burcoval východočeskou kabinu čtyřiadvacetiletý forvard David Huf, který je odchovancem Pardubic, v jejichž trikotu dosud strávil vyjma krátkého pobytu na dejvické Julisce celou kariéru.

Žolík, který si v právě probíhající sezoně připsal pět startů a na hracích plochách strávil 90 minut čistého času, měl na hlavě v závěru duelu vyrovnání, ovšem zařízení netrefil. Čím to je, že se pardubickému mužstvu nedaří zejména na venkovních trávnících?

"Doma nás k bodům ženou skvělí fanoušci. To je hodně znát. Také bych řekl, že je to i o mentálním nastavení. Musíme se hlavou nastavit lépe na venkovní zápasy. I když třeba dostaneme branku, musíme dál bojovat a nepřestávat polevovat. Proti Slovácku se nám to v CFIG Areně povedlo a otočili jsme duel v náš prospěch. Do Teplic nás přijelo podpořit víc fanoušků než obvykle a bylo to znát. Za to jsme našim příznivcům vděční a doufáme, že podobná podpora bude i v dalších zápasech," doplnil svěřenec Radoslav Kováče, jenž figuroval v základní sestavě svého mužstva naposledy před 13 měsíci.

Následovat bude Brno, které se v posledních duelech trápí. Jaký zápas na Moravě očekává? "Celou sezónu je každý zápas těžký. V nadstavbě je to stejné. Bude to boj. Brnu se nepovedl poslední zápas v Ostravě, což budou chtít hráči Brna odčinit. My musíme v Brně jít za jasným cílem, kterým je zisk tří bodů. Musíme si to dobře nastavit v našich hlavách. Taky tomu musíme jít ještě víc naproti a samozřejmě vstřelit nějaké góly, bez toho to nejde," upozornil kolega Janoška, Vacka, Nity a spol.

Sparta musí probrat Haraslína, Slavia nic nepodcenit. Brno si tak špatný výkon předvést už nedovolí, říká Pulpit