Rudí ďáblové objevili náhradu za Sancha. Konkurovat jim bude Liverpool

Rudí ďáblové objevili náhradu za Sancha. Konkurovat jim bude Liverpool

Manchester United podle italského webu Calciomercaro.com identifikoval náhradu za již nepotřebného Jadona Sancha. Erik ten Hag si vyhlédl Federica Chiesu, není ovšem sám. 

Jadon Sancho to má v Manchesteru United spočítané a v zimě jej čeká odchod z Old Trafford. Na křídlo ale Rudí ďáblové hledají posilu a podle Calciomercato.com si ji vyhlédli v Turíně.

Erik ten Hag by si z Juventusu rád pořídil fantastického ofenzivního hráče Federica Chiesu, který vyřešil všechny své zdravotní peripetie a v letošním ročníku Serie A je dosud nepostradatelným článkem sestavy Staré dámy.

Italský reprezentant dosud odehrál šest ligových střetnutí, ve kterých se čtyřikrát zapsal do střelecké listiny a zapsal také jednu asistenci. Pětadvacetiletý hráč, který má výrazný podíl pod evropský triumf Itálie z před dvou let, má ale ještě jednoho významného nápadníka.

Jako dlouhodobou náhradu za Mohameda Salaha si jej vytipoval Liverpool a především jeho manažer Jürgen Klopp. Reds jsou ochotni nabídnout turínskému velkoklubu až 51 milionů liber. Taková částka nicméně nebude činit problém ani United a tak nás v lednu čeká zajímavá přestupová bitva. 

Ten Hag otevřeně o problémech v United: Jsou věci, které nedokážu ovlivnit, a to se snažím povzbuzovat hráče, co to jde