Henderson, Dembélé ani Wijnaldum Gerrardovi nestačí. Liverpoolská legenda už myslí na další nákupy

Henderson, Dembélé ani Wijnaldum Gerrardovi nestačí. Liverpoolská legenda už myslí na další nákupy

Celek Al Ettifaq, který od letošního léta trenérsky řídí Steven Gerrard, vytěžil z posledních sedmi soutěžních představení pouze jednu výhru a průběžné sedmé místo v Saudi League proto nemůže nikoho překvapit.

Liverpoolská legenda se s tím však nechce smířit, myslí výše a přiznává, že se bude v lednu na přestupovém okně opět nakupovat.

Bývalý kouč Glasgow Rangers, Aston Villy či liverpoolské mládeže by měl mít od vedení přislíben další přísun financí, aby svůj nynější kádr posílil.

To vše i přesto, že ho v létě do Saúdské Arábie následovali Georginio Wijnaldum, Demerai Gray, Jordan Henderson a Moussa Dembélé, jenž dříve prošel Fulhamem, Celtikem, Lyonem i Atlétikem Madrid a po prvních osmi vystoupeních je na sedmi brankách, což není vůbec špatné.

Zkvalitní Rakitič zálohu Interu Miami? Na Floridě si měl současnou ikonu Sevilly vyžádat sám Messi

"Naše fanoušky bych rád ujistil, že budeme hledat v Evropě další zajímavé hráče," vzkázal nespokojeným příznivcům skrz tribalfootball.com.

Ještě do konce roku 2023 však zbývá Ettifaqu odehrát v Saudi League sedm utkání a Gerrard se bude muset spoléhat na stávající mužstvo.

"Také je však důležité, abychom se kvůli lepší konkurenceschopnosti pokoušeli vylepšit tento tým," doplnil třiačtyřicetiletý manažer.

Proč to Hložek nemá v Bay Areně snadné ani s čísly? Z útočné vozby Bayeru jde strach i bez Schicka

Foto: Ettifaq Club