Zrádce to schytal! Na gólmana PSG pršely falešné bankovky, fanoušci v Miláně mu pořád neodpustili

Zrádce to schytal! Na gólmana PSG pršely falešné bankovky, fanoušci v Miláně mu pořád neodpustili

Kdepak potlesk a oslavné ovace. Gólman francouzského PSG Gianluigi Donnarumma musel při utkání Ligy mistrů na stadionu San Siro trpět. V úterý se potřetí ukázal na milánském svatostánku poté, co opustil AC Milán a fanoušci dali jasně najevo, že mu odchod ke konkurenci neodpustili. Brankáře zasypali falešnými bankovkami a pokřiky se snažili gólmana rozhodit. AC Milán zápas vyhrál 2:1.

Donnarumma možná věřil, že čas otupí hněv fanoušků AC. Jenže ti čtyřiadvacetiletému brankáři prostě nemohou zapomenout, že v roce 2021 opustil AC Milán. Na gólmana pršely z hlediště falešné bankovky, kde byl jeho obrázek a měna zvaná „Dollarumma“.

Gólman před dvěma lety zamával na rozloučenou klubu poté, co se nedohodl na podmínkách nového kontraktu. A příznivci si myslí, že jediným důvodem změny dresu byla štědřejší nabídka PSG.

Citizens bez problémů uspěli proti Young Boys, Atlético deklasovalo Celtic, Barcelona a PSG překvapivě ztratily

Tvrdí, že brankář, který prošel milánskou akademií a v italské nejvyšší soutěži debutoval v šestnácti letech, šel jen za penězi. Za šest let přitom za milánský klub odchytal 251 zápasů, byl velmi oblíbený a fandové věřili, že se stane klubovou legendou.

Jenže v roce 2021 bylo všechno jinak. Jednání o nové smlouvě nedopadla dohodou. Donnarumma tehdy tvrdil, že chce hlavně hrát Ligu mistrů a bojovat o nejprestižnější trofeje, takže se nakonec stěhoval do PSG. A pro fanoušky byl najednou zrádcem. Do týmu francouzského giganta zamířil v roce 2021 také Lionel Messi.