K sedmatřicátému střetu Messiho a Ronalda nedojde. V Interu popřeli, že by se chystali do Saúdské Arábie

K sedmatřicátému střetu Messiho a Ronalda nedojde. V Interu popřeli, že by se chystali do Saúdské Arábie

Inter Miami, kde působí hvězdný útočník Lionel Messi, v čerstvě vydaném prohlášení popřel, že by se v únoru chystal zúčastnit přípravného turnaje v Saúdské Arábii. Účast amerického celku avizovali pořadatelé akce s tím, že v Rijádu půjde nejspíš o poslední duel Messiho s jeho dlouholetým rivalem Cristianem Ronaldem z Al Nassru.

"Objevilo se oznámení, že Inter Miami se má účastnit Riyadh Season Cupu. Není to pravda. Oznámení také obsahovalo prohlášení majitele klubu Jorgeho Masa, který se ale k přípravě zatím veřejně ani v soukromí nevyjádřil," uvedl Inter.

"Od prvního dne se snažíme být světovou značkou. A tomu také odpovídají naše plány s přípravou na novou sezonu. Rádi ukážeme své hráče na mezinárodním turné, o kterém ale budeme informovat až v následujících týdnech," dodal klub.

MESSI VERSUS RONALDO! V ÚNORU MOŽNÁ ČEKÁ LEGENDY POSLEDNÍ TANEC
MARACANÁ SE ZALILA KRVÍ A ARGENTINA POSLALA BRAZÍLII DO PRŮMĚRU. SCALONI ALE I TAK UVAŽUJE O ODCHODU Z FUNKCE 

Podle pořadatelů měl být třetím účastníkem turnaje v Rijádu al-Hilál, jehož hráčem je další superstar Neymar. Jeho start je ale po nedávné operaci přetrženého předního zkříženého vazu v koleně vyloučen.

Messi letos obdržel poosmé Zlatý míč, Ronaldo ocenění získal pětkrát. Jako soupeři se dosud potkali ve 36 zápasech, poprvé v roce 2008. Messi slavil vítězství v 16 případech, Ronaldo v jedenácti.