Barcelona potřebuje oživit zálohu, ale nemá peníze. Nabízí se veteráni z Anglie nebo soupeř Sparty

Blaugranas možná budou muset v lednu udělat krok k tomu, aby vylepšili svou zálohu. Její šířka nebyla nikterak velká ani na začátku sezony, do konce ročníku navíc vypadl Gavi. Problémem je, že Katalánci nemají moc peněz. Jaké levné varianty se nabízejí? 

 

JORGINHO

Jorginho není vždy nejpřitažlivější, ale je to spolehlivý střední záložník se zkušenostmi, který by má rozhodně hodně co nabídnout. V mnoha ohledech je pravým opakem Gaviho. Teenager je otravný a nepříjemný, zatímco Jorginho je klidný, analyzuje vše, co má, a hledá mezery. Má však značné mezery v rychlosti.

Mohl by však být vynikajícím hráčem, který za malé peníze dokáže zaplnit několik děr ve středu pole Barcy. Když ho požádáte, aby se zařadil na některou z hlubších pozic ve středu pole, může se mu dařit. Jeho přehled, technika a kreativita v poslední třetině hřiště by mohly být důležité, zejména proti týmům La Ligy, které se proti Xaviho svěřencům rozhodnou hrát v hloubi pole.

Šéf Barcy se údajně zajímal o podpis italského reprezentanta již dříve, nyní je možná ten správný čas, aby se to podařilo.

 
© Arsenal FC