Barcelona potřebuje oživit zálohu, ale nemá peníze. Nabízí se veteráni z Anglie nebo soupeř Sparty

Blaugranas možná budou muset v lednu udělat krok k tomu, aby vylepšili svou zálohu. Její šířka nebyla nikterak velká ani na začátku sezony, do konce ročníku navíc vypadl Gavi. Problémem je, že Katalánci nemají moc peněz. Jaké levné varianty se nabízejí? 

IDRISSA GUEYE

Gueye během svého druhého působení v Evertonu ještě nedosáhl takových výšin jako kdysi, ale tento všestranný záložník může být v podstatě pro každý tým velmi cenný. Gueye je schopen hrát na pozici šestky i osmičky, má zkušenosti, chytrost a výdrž.

Navíc je důvod se domnívat, že by mohl opustit Merseyside. Letos v létě koketoval s přestupem do Saúdské Arábie, a přestože nakonec zůstal u Toffees, je zde dostatek prostoru pro to, aby se dalo předpokládat, že by o něj mohl být zájem i ve Španělsku.

Everton by však v tuto chvíli mohl být ošemetným obchodním partnerem. Toffees byli postiženi desetibodovým odpočtem za porušení finančního fair play a mohli by se ocitnout v sestupovém pásmu, pokud se jim nepovede několik výsledků. Pokud se situace na straně Seana Dycheho zhorší, nemusí být ochotni se s hráčem rozloučit.


© Profimedia