Simeone se nevzdává a v Madridu by rád pracoval s mužem, který v Newcastlu ztrácí vybudovanou pozici

Simeone se nevzdává a v Madridu by rád pracoval s mužem, který v Newcastlu ztrácí vybudovanou pozici

Čtvrté Atlético už letos titul pravděpodobně nevybojuje, za což může více než desetibodová ztráta na čelo. Na příčkách, které budou zaručovat jistotu Ligy mistrů, by ale určitě absentovalo jen velmi nerado.

V lednovém přestupovém okně by se proto mohla v Madridu ještě posilovat útočná formace a Antoine Griezmann, Ángel Correa, Álvaro Morata nebo Memphis Depay by se mohli dočkat dalšího zajímavého konkurenta.

Vedení "atletů" se nevzdává a i nadále usiluje o ostříleného forvarda Newcastlu United Calluma Wilsona (31), jenž v minulosti střílel branky i za Coventry City nebo AFC Bournemouth.

Byť minulý týden v St. James Parku odmítli nabídku na hostování, španělský gigant ohledně anglického reprezentanta nic nebalí.

Přeplácené hvězdy? Zapomeňte! Perišič bude brát v Hajduku jedno euro měsíčně

ChronicleLive hlásí, že se jedenáctinásobný mistr Španělska vrátí s upravenou nabídkou na zapůjčení s možností budoucího nákupu. Celá transakce by mohla spočívat v povinném uplatnění opce, na což už by sportovní úsek "strak" mohl slyšet.

Zkušený střelec, který v této sezoně nastoupil v Premier League v základu jen sedmkrát, ale i tak se mu podařilo nastřádat stejný počet branek, působí v Newcastlu čtvrtou sezonu v řadě.

Když do klubu v létě 2020 přicházel, stál více než 22 milionů eur a těsně před vánočními svátky oslavil jubilejní stý soutěžní start za Newcastle.

Smlouva na současné adrese mu běží ještě necelý rok a půl (do 30. 6. 2025), nicméně nová soutěž a možná premiérová mise mimo ostrovy by ho možná mohla kvůli nové motivaci zajímat.

West Ham se chystá na rekordní utrácení. V Německu si vyhlédl spoluhráče Schicka s Hložkem, hvězdu chce Chelsea i Newcastle