Real zajímá brazilský reprezentant, který patří Manchesteru City, ale v současnosti válí za Gironu

Real zajímá brazilský reprezentant, který patří Manchesteru City, ale v současnosti válí za Gironu

Vedení Realu Madrid se zajímá o perspektivního beka Yana Couta, který patří Manchesteru City, nicméně v sezoně 2023/2024 o sobě znovu dává řádně vědět na hostování v rozjeté Gironě, jež se opět vyhřívá v čele LaLigy.

Sedmnáct duelů v řadě neporažený tým, který o víkendu rozdrtil Sevillu 5:1, využívá jeho služeb třetím rokem. Poslední dvě sezony už jsou prvoligové, ale v úvodním ročníku s ním ještě okusil Segunda División.

O tom, že nejúspěšnější klub v historii Ligy mistrů jednadvacetiletého Brazilce velmi pozorně sleduje, informoval jako první deník Marca.

Na San Bernabéu by totiž rádi přivedli nového a mladého pravého obránce, aby získali dlouhodobou alternaci či náhradu za již dvaatřicetiletého zadáka Daniho Carvajala, jenž už patří mezi klubové legendy, nicméně první tým z hlavního města Španělska se ho nebude týkat věčně.

Tottenham je dál na lovu! Lanaří hvězdu budoucnosti, která v létě odmítla Chelsea

Jednou z možností je právě brazilský mistr světa do sedmnácti let z roku 2019, který loni v říjnu debutoval i v seniorském národním mužstvu "kanárků" a v tuto chvíli má za sebou dva mezinárodní starty.

Hostování bývalého hráče Coritiby, který působí v Evropě od léta 2020 a dříve krátce prošel také portugalskou Bragou, mu v Primera División běží do konce aktuálního ročníku.

Byť dosud Josep Guardiola drobného fotbalistu na Etihad Stadium s nepotřeboval, je možné, že se s ním po nadprůměrných výkonech na modré straně Manchesteru počítá od příštího léta. Smlouvu s City má do 30. června 2025 a na transfermarkt.com je u něj uváděna tržní hodnota 12 milionů eur.

Všechno je jinak, Mourinho odmítl miliony a přiletěl do Barcelony. Na dotaz, zda nahradí Xaviho, neodpověděl