Karviná touží po obránci Ružomberoku, který to zkoušel v Maďarsku. Mojžiš ale asi zůstane u Smetany

Karviná touží po obránci Ružomberoku, který to zkoušel v Maďarsku. Mojžiš ale asi zůstane u Smetany

Karviná chtěla v právě probíhajícím přestupovém okně přivést do svých struktur i bývalého mládežnického reprezentanta Slovenska Alexandera Mojžiše, jenž dlouhodobě patří Ružomberoku.

Jak informoval na síti X Jozef Kopčo, sportovní úsek aktuálně osmého celku slovenské Niké ligy ale možné stěhování pětadvacetiletého zadáka do FORTUNA:LIGY zamítl.

Fotbalista, jehož osobní konto zdobí osm vystoupení v předkolech evropských pohárů, se tak novým spoluhráčem Doležala, Ezeha, Budínského nestane. Alespoň prozatím.

PŘÍBRAMI PŘIJDE STRHNUTÍ DVOU BODŮ PŘÍSNÉ, ZVAŽUJE ODVOLÁNÍ K MEZINÁRODNÍ SPORTOVNÍ ARBITRÁŽI V LAUSANNE

Byť měl být zájem kouče Juraje Jarábka enormní, na zimní transfer to nevypadá a zdá se, že bude obránce k dispozici Ondřeji Smetanovi, jenž se v Ružomberoku ujal kormidla loni v říjnu.

Současný kolega Jana Hladíka se Šimonem Gabrielem, jehož tržní hodnota se podle transfermarkt.com pohybuje okolo 10 milionů korun, strávil podzimní část ročníku 2023/2024 na hostování v maďarské NB I.

NA ŽIŽKOVĚ SE PO DVOU DEBAKLECH ZUŽOVAL KÁDR. HOFTYCH S NIKLEM UKÁZALI DVEŘE HNED PĚTI HRÁČŮM

Za Debrecen ale naskočil bývalý hráč Podbrezové jen do sedmi soutěžních duelů, s tím, že dohromady odehrál pouhých 385 minut.

Protože končí rodákovi z Krupiny kontrakt na nynější adrese již v příštím roce, je možné, že se k němu vrátí čtrnáctý tým české ligy v hlavním přestupovém období, čili za nějakých šest měsíců.

Foto: MFK Karviná