Herní systém je trošku podobný Viktorii, hlásí posila Příbrami, kterou k Litavce zapůjčila Plzeň

Herní systém je trošku podobný Viktorii, hlásí posila Příbrami, kterou k Litavce zapůjčila Plzeň
OBSAHUJE VIDEO

Druholigová Příbram se v právě probíhajícím zimním přestupovém okně posílila zejména v útočné formaci. Možná i z toho důvodu, že toho Tomáš Wágner, což je u řeky Litavky vůdčí ofenzivní osobnost, během podzimní části dost promarodil.

Hlavní trenér Karel Krejčí proto ve svém kádru přivítal jak pětadvacetiletého Ondřeje Novotného ze Sparty B, tak čerstvě devatenáctiletého Pavla Haška, který dorazil do předního celku F:NL z Viktorie Plzeň.

V předešlém soutěžním ročníku sbíral mladík zkušenosti v mládežnické Lize mistrů, nicméně v konkurenci Durosinmiho, Chorého, Klimenta i Vydry by se v rámci plzeňského áčka do hry moc nedostal a v příbramském prostředí by měl dostat mnohem více prostoru.

V Třinci se rozloučili se sedmi hráči, kteří nezapadali do koncepce nového trenéra Hejduška

I když šel do akce v Konferenční lize hned dvakrát, ve FORTUNA:LIZE nastoupil za celý podzim jen na pár minut a v novém zeleno-černém trikotu s číslem 13 si jistě bude chtít svoje vytížení znatelně vylepšit. Odpíchnout se může třeba od posledního přáteláku s taktéž druholigovým Táborskem (2:3), ve kterém nastoupil od úvodních minut.

"Seznamuju se s klukama, je tady skvělá parta. Těším se na zbytek sezony a doufám, že se nám bude dařit," pronesl v rámci interview pro klubovou televizi.

Pokud jde o zvykání na nový herní systém, adaptovat by se mohl rychle. "Trošku je to podobný Viktorii, není to tak těžké si zvyknout, byť jsou tam návyky, které se musím doučit," doplnil Hašek, jehož mužstvo půjde znovu do akce první únorovou sobotu proti rezervě Plzně, kde bude mít spoustu známých.