Real přišel o tři body s Atlétikem ve třetí minutě nastavení, náskok na Gironu tak navýšil jen nepatrně

Real Madrid kvůli gólu v závěrečném nastavení remizoval ve 23. kole španělské ligy v městském derby s Atlétikem 1:1. "Bílý balet" vede tabulku o dva body před Gironou. Soupeř pražské Sparty z podzimní skupiny Evropské ligy Betis Sevilla uhrál stejný výsledek s Getafe.

Obvinění ze strany Barcelony naštvalo kouče Realu. Neprofesionální, vzkázal Ancelotti

Real se v derby prosadil ve 20. minutě zásluhou Díaze. Utkání směřovalo k nejtěsnější možné výhře, jenže ve třetí minutě nastavení zařídil dělbu bodů hlavičkou Llorente.

Svěřenci trenéra Ancelottiho tak neoplatili Atlétiku lednové vyřazení z osmifinále Španělského poháru, v LaLize neprohráli 17 utkání po sobě. "Rojiblancos" nenavázali na předchozí tři ligové triumfy a zůstali čtvrtí.

LUISE ENRIQUEHO ČEKÁ HLEDÁNÍ OSTROSTŘELCE. MBAPPÉ BRZY OZNÁMÍ PŘECHOD Z PARKU PRINCŮ NA SAN BERNABÉU

V souboji Betisu s Getafe padly obě branky v prvním poločase a shodně z penalt. Hosty poslal do vedení Greenwood, za domácí srovnal Isco. Betis už pojedenácté v ligové sezoně remizoval, spolu s Mallorkou a Cádizem nejvíce ze všech týmů.

Celta Vigo zvítězila v Pamploně 3:0, Villarreal se s Cádizem rozešel bez branek.