V létě se očekávají na Anfieldu velké změny. Prodej Salaha už není tabu

V létě se očekávají na Anfieldu velké změny. Prodej Salaha už není tabu

Anglický Liverpool větří možnost ovládnout v aktuální sezoně Premier League, i přes možný úspěch ale čekají v létě tento klub výrazné změny. Tou zásadní je konec německého stratéga Jürgena Kloppa. Již tento fakt by mohl být signálem nové éry Reds. A zásah by mohl být učiněn i směrem do kádru a nejednalo by se jen o kosmetické úpravy.

Prodej egyptského kanonýra Mohameda Salaha už není na Anfield Road tabu. Liverpool několikrát odolal lukrativním nabídkám z Blízkého východu, ale zájem ze strany saúdských pokušitelů přetrvává. Poslední skloňovaná suma má výši 150 milionů liber, což je lákavé i pro tradiční anglický klub.

S příchodem nového trenéra by mohlo v kabině Reds dojít k výrazným změnám a prodej Salaha by nemusel být jedinou. V důsledku toho se již objevují spekulace, kteří hráči by mohli do Liverpoolu v letním přestupovém okně přijít.

AŽ 150 MILIONŮ EUR INVESTOVANÝCH DO SALAHA? GIGANT ZE SAUDI PRO LEAGUE SE NEVZDÁVÁ

V případě prodeje Salaha nebudou mít Reds o finance nouzi a mohli by je napumpovat do posil. Podle italského listu La Gazzetta dello Sport má být hlavním předmětem zájmu směrem do ofenzivy opora Juventusu Federico Chiesa.

Šestadvacetiletý forvard vykazuje dobré výkony na hřišti, ale jednání se Starou dámou o lepší smlouvě zatím zadrhávají. Před pár týdny bylo jeho jméno spojováno s Chelsea, ale někdejší tvář Fiorentiny setrvala v Turíně. Liverpool by mohl být ale přesvědčivější a italského reprezentanta zlákat.

Foto: Juventus FC