Chybí už jen pouhý podpis. Vaclík je krůček od dalšího angažmá ve Španělsku

Chybí už jen pouhý podpis. Vaclík je krůček od dalšího angažmá ve Španělsku

Český brankář Tomáš Vaclík je už jen krůček od nového angažmá. Server inFotbal.cz přišel v sobotu večer s informací, že čtyřiatřicetiletý gólman odcestoval do Španělska, kde by měl po absolvování zdravotní prohlídky podepsat spolupráci s druholigovým Albacete Balompié

Vaclík naposledy působil za velkou louží, ale v barvách amerického klubu New England Revolution se prosadit nedokázal. S klubem se domluvil na ukončení spolupráce a během ledna se spekulovalo, kam by mohl zamířit.

V médiích se dokonce objevovaly informace, že by mohl zamířit do české nejvyšší soutěže, ale Hradec Králové skrze svého ředitele Jiřího Saboua tuto informaci popřel. Vaclík by rád ale zabojoval o pozvánku na letošní Euro, proto se rozhodl zkusit štěstí opět ve Španělsku.

SKVĚLÝ JANOŠEK V NIZOZEMSKU NASTŘÍLEL UŽ DESET BRANEK. STŘELECKÝ ÚČET SI OTEVŘEL I SEJK

Tentokrát se ale nejedná o LaLigu, kde v barvách Sevilly v minulosti vyhrál Evropskou ligu. Od pátečního večera je v Albacete, kde měl v sobotu úspěšně podstoupit zdravotní prohlídku. V kádru tamního klubu by měl zastávat post jedničky a dočkat se vytouženého herního vytížení.

Albacete Balompié se v druhé španělské lize aktuálně nachází na sedmnáctém místě v tabulce a v pondělí ho čeká zápas na půdě Realu Valladolid.

Foto: Huddersfield Town FC