Pět nejlépe placených hvězd Realu. Kam se zařadí Mbappé?

Pět nejlépe placených hvězd Realu. Kam se zařadí Mbappé?

Přesun Kyliana Mbappého z Paris Saint-Germain do Realu Madrid se zdá být hotovou věcí. Astronomický plat však nečekejte. Informace zahraničních zdrojů se sice liší, ale Mbappého plat by neměl přesáhnout 20 milionů eur ročně. Jak je na tom zbytek týmu?

Podle Fabrizia Romana Los Blancos nabídli Mbappému výrazně méně peněž než při minulém snažení, nicméně i tak se Francouz může těšit na podpisový bonus ve výši 50 milionů eur. A co plat samotný? Mbappé by měl podle španělských médií brát zhruba 20 milionů eur ročně.

Přirozeně se zařadí mezi nejlépe placené, ale pokud platí výše zmíněná informace, nebude to stačit ani na prvních pět nejštědřeji odměňovaných hráčů klubu. Data pocházejí z webu capology.com.

5) a 4) JUDE BELLINGHAM a VINICIUS JR.

Když Angličan v létě přestupoval z Dortmundu, vědělo se, že nejde za penězi. Zájem o něj měl i Manchester City, který nabízel větší plat.

Neznamená to však, že by se v Madridu měl špatně. Naopak, mladý fenomén, který si vybral na dres pětku podle Zinedina Zidana, má roční plat ve výši 20,83 milionů eur.

Na chlup stejný plat má Brazilec Vinicius Junior. Ten podepisoval nový kontrakt na konci října minulého roku a bylo to po dlouhých jednáních. Podle Capology mají i na euro přesně stejný roční bonus, a to ve výši 4,17 milionů eur.

U obou borců lze konstatovat, že jde o výborně investované peníze, jelikož oba jsou nepostradatelnými členy nejen základní sestavy, ale také budoucnosti klubu.

Foto: Real Madrid CF