Blíží se Mourinhův návrat na lavičku? Legendární Portugalec by si mohl vyzkoušet tureckou ligu

Blíží se Mourinhův návrat na lavičku? Legendární Portugalec by si mohl vyzkoušet tureckou ligu

Beşiktaş čeká finále Tureckého poháru proti Trabzonsporu, jinak se mu ale sezona nepovedla a vedení pravidelně střídalo trenéry. Istanbulský klub tak hledá někoho, kdo ho vrátí na vrchol. A vedení se při výběru nového kouče rozhodně nedrží zkrátka.

Na lavičce Beşiktaşe se během uplynulého roku vystřídali Senol Günes, Burak Yilmaz, Riza Çalimbay a Fernando Santos a od poloviny dubna u kormidla dočasně zaskakuje Toprak Topraktepe. A dalším na radaru představitelů je José Mourinho.

DALŠÍ PARÁDA SKVĚLÉHO JANOŠKA! PERFEKTNÍM PŘÍMÁKEM PŘIBLÍŽIL BREDU K POSTUPU. VYSTŘÍLÍ SI POZVÁNKU DO REPREZENTACE?

"Josého Mourinha jsme kontaktovali před měsícem a naší nabídku uvítal. Už jsme vyřešili ekonomické detaily a příští týden letíme do Itálie, abychom se sešli tváří v tvář," prozradil viceprezident klubu Hüseyin Yücel.

Portugalec za sebou má řadu atraktivních angažmá a naposledy pracoval pro AS Řím. Beşiktaş má s jeho krajany dobré zkušenosti, cenné služby mu během hráčské kariéry odváděl Ricardo Quaresma. Pokud by Mourinho na nabídku istanbulského klubu kývl, někdejší skvělý křídelník by se mohl do Beşiktaş vrátit v roli jednoho z asistentů.

"Pokud s Mourinhem najdeme společnou řeč a dohodneme se, doporučíme mu, aby do svého trenérského týmu zařadil i Quaresmu," uvedl Yücel.

UEFA UDĚLILA PORTU POKUTU 1,5 MILIONU EUR A PODMÍNEČNĚ HO VYŘADILA Z POHÁRŮ