AC podlehl Chievu, přijde o druhé místo?

Třetí porážkou v sezoně skončil pro fotbalisty AC Milán sobotní ligový zápas na půdě Chieva. Hosté šli sice ve Veroně do vedení zásluhou Kaladzeho, ale v samém závěru prvního poločasu vyrovnal Pellisier a v 82. minutě rozhodl o prohře milánského týmu Tiribocchi.

Český reprezentant Marek Jankulovski odehrál za poražené celý zápas a dostal žlutou kartu.

V neděli hostí třetí Fiorentina vedoucí Juventus, který může hráčům AC odskočit na rozdíl osmi bodů. Florentský tým se může v přípravě úspěchu posunout na druhé místo před Milán. Hosté ve Veroně vedli, ale Pellisier a Tribocchi výsledek otočili.

Druhý milánský celek Inter uspěl v duelu s nováčkem z Ascoli, nad kterým zvítězil 1:0. Jediný gól dal brazilský kanonýr Adriano, jenž se trefil pošesté v tomto ročníku Serie A. Inter se výhrou bodově dotáhl na třetí Fiorentinu. Ta v neděli hostí vedoucí Juventus, který může fotbalistům AC odskočit už na rozdíl osmi bodů. Florentský tým se může v přípravě úspěchu posunout na druhé místo před Milán.