Lídr ČFL doma nezaváhal

Juniorku Boleslavi proti vedoucímu týmu ČFL Sezimovu Ústí posílili v obraně Janíček, v záloze Poláček a v útoku Bořil s Tafatem z prvoligového kádru. Ale ani to nepomohlo boleslavským k vítězství. Prohrou boleslavský tým klesl ze šesté na desátou příčku třetiligové tabulky.

V úvodu měli sice sezimovští střeleckou příležitost, kterou pozorný brankář Vorel vyrazil, ale v následujících minutách byli aktivnější boleslavští. Soupeře zaskočili a ve vzduchu visel gól, který by aspiranta postupu nepochybně znervóznil a fatálně tak ovlivnil další vývoj utrkání. Nejblíže skórování byl dvakrát Synek, ale ani jednou se neprosadil. Poprvé nastřelil brankáře, podruhé tyč po brankářově šťastné teči.

Ve druhém poločasu pokračovali hosté v útočení. Sezimovští drželi čisté konto za vydatné pomoci rozhodčího Moníka, který ponechal bez potrestání jasný penaltový zákrok na Synka. Na druhé straně si naopak vymyslel trestný kop, s nímž měl plno práce brankář Vorel. Bezgólový stav se bohužel změnil na boleslavské straně v 70. minutě, kdy po závaru před Vorlem skóroval Vukadinovič - 1:0. Za tři minuty druhý gól přidal Horka hlavou po rohovém kopu - 2:0. Teprve v 89. minutě po Poláčkově rohovém kopu snížil přesně hlavičkující Janíček - 2:1. Na vyrovnání už čas nezbyl a tak Boleslavská juniorka z jihu Čech odjela bez bodu.

Sezimovo Ústí - Mladá Boleslav B 2 : 1