Slovácko v deseti vyhrálo, hattrickem se blýskl Čtvrtníček

Pro juniorku Slovácka byla o tomto víkendu 10 šťastným číslem. Nejenže se hrálo 10.kolo MSFL, ale svěřenci trenéra Jana Palinka prodloužili sérii bez porážky na 10 zápasů. Jsou tak jediným týmen, který nepoznal v MSFL hořkost porážky.

Slovácko vstoupilo do utkání velmi aktivně a do vedení se dostali již v 18.minutě. Lukáš Fujerik utekl po pravé straně a našel ve vápně Čtvrtníčka, který prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Hosté ze Zábřehu se brzy oklepali z obdržené branky a za necelých pět minut Pospíšil vyrovnal - 1:1. Pak následovala řada šancí a nepřesností na obou stranách, které skóre nezměnilo.

Na začátku druhého poločasu překazil domácím radost z gólu pomezní rozhodčí, když odmával ofsajd. V 72. minutě už se Slovácko mohlo radovat. Čtvrtníček zužitkoval přihrávku Kleibera a svou druhou brankou v zápase poslal Slovácko do vedení - 2:1. O minutu později viděl druhou žlutou kartu v zápase Maděrka a Slovácko šlo do deseti. Přesto i v oslabení si dokázali domácí mladíci vedení pojistit. A byl to opět Čtvrtníček, který střelou do šibenice uzavřel nejjensvůj hattrick,ale i konečný stav zápasu - 3:1.

Sestava 1.FC Slovácko "B": Chvojka - Malý, Ohnutek (88. Lipoti), Franta, Borusík, Fujerik, Hlúpik (70. Kleiber), Svízela, Perůtka, Čtvrtníček, Maděrka

Sestava FK Sulko Zábřeh: Toman - Šalamoun, Kulíšek (83.- Rajnoha), Krejčíř, Šichor (61. Chlebek), Barcal, Hrdlovič, Pospíšil, Bajgler, Soušek ( 83.Olejník), Hajčík

Slovácko B - Zábřeh 3 : 1