Blažek doufá, že snad protrhl střeleckou smůlu

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Hráči libereckého Slovanu v páteční předehrávce horko těžko uhráli na domácí půdě proti ostravskému Baníku alespoň remízu 2:2, kterou zařídil útočník Jan Blažek. Mistrovský celek je po osmi kolech na páté příčce, hlavní konkurenti však mají ještě zápas k dobru.

Blažek doufá, že snad protrhl střeleckou smůlu
"Byl to pro nás důležitý zápas, chtěli jsme vyhrát. Je to určitě ztráta dvou bodů. Ale myslím si, že jsme ukázali naši sílu. Šli jsme za vítězstvím, kdyby se hrálo ještě dalších pět minut, tak to obrátíme," řekl pro stránky severočeského klubu Blažek, jenž na trávník vyběhl až po přestávce coby střídající hráč.

"Řekl jsem si, že zkusím zakončovat z každé pozice. Pár prvních střel mi sice nesedlo, ale pak jsem se dvakrát prosadil. My se jinak dostáváme po vápno, kde akce končí," prozradil své plány, které se mu nakonec podařilo vyplnit.

V letošní sezóně se však Blažkovi dlouho nedařilo. Nyní však doufá, že se mu prokletí podařilo zlomit. "Každý hráč potřebuje dávat góly, mně se letos střelecky nedaří. Měl jsem to i v hlavě před zápasem. Jsem rád, že to vyšlo," radoval se.