Nová posila Barcelony: Španělsko byl můj celoživotní sen

Už je to uděláno, už je to hotovo. Jak už jsme avizovali tento týden, Luis Suárez opouští Premier League a dres Liverpoolu mění za trikot Barcelony, se kterou po absolvování zdravotní prohlídky podepíše pětiletý kontrakt.

Nová posila Barcelony: Španělsko byl můj celoživotní sen
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

A konečná přestupová cena? BBC informovala, že musí Barca poslat na Anfield Road 75 milionů liber, což je v přepoštu více než 2,5 miliardy korun.

"Chtěli bychom Luisovi poděkovat za jeho přínos a roli, kterou sehrál při pomoci vrátit na Anfield Road Ligu mistrů. Všichni v Liverpoou přejeme Luisovi i jeho rodině do budoucna jen to nejlepší," bylo uvedeno v tiskovém prohlášení úřadujícího anglického vicemistra.

"Doufám, že mé rozhodnutí pochopíte. Liverpool udělal vše, co mohl, aby mě udržel, ovšem hrát a žít ve Španělsku, kde žije i rodina mé ženy, je můj celoživotní sen. Věřím, že jsem zvolil správné načasování: Já i má rodina jsme si zamilovali jak klub, tak město. Nejvíc jsem si ale oblíbil úžasné fanoušky, kteří mě vždycky podporovali. Naše rodina na to nikdy nezapomene a vždy bude Liverpoolu fandit. Klub je ve správných rukou a jsem si jistý, že bude úspěšný i v příští sezóně," zaznělo z úst bývalého hráče Ajaxu na oficiálních stránkách "Reds".