Smete Celtic Duklu? Tipuj a získej kredity na sázení a tablet!

Smete Celtic Duklu? Tipuj a získej kredity na sázení a tablet!

[hot]NOVÁ TIPOVAČKA[/hot] Dokáže Slavie zdolat Zlín, když hraje nováček ve stejném čase i druhé utkání se Znojmem a nebude tedy v nejsilnější možné sestavě? Jak si povede Sparta proti bulharskému gigantovi Ludogoretsi? Co uhraje Dukla ve Skotsku proti Celtiku Glasgow? Nejen tyto letní přípravné zápasy lze tipovat ve znovu rozjeté tipovací soutěži serveru eFotbal.cz, která už funguje téměř dekádu a díky winmasters je od tohoto kola mnohem atraktivnější!

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!

Nejnovější kolo se nese převážně v přátelském duchu. Kromě očekávaného finále Copa América mezi domácím výběrem Chile a mírně favorizovanou Argentinou, jež hraje druhé velké finále v řadě, po vás chceme znát tip i na vybrané zajímavé souboje v hlavní roli s českými kluby Slovanem Liberec, Teplicemi či Mladou Boleslaví, jež se utká s rakouským Riedem.

Uzávěrka devatenáctého kola je v sobotu 4. července ve 13:30.

A o co budeme následující měsíc hrát?


Týdenní kolo:

Každé týdenní kolo bude mít pět vítězů kteří získají kredit na sázení u kanceláře winmasters. První místo bude brát 300 Kč, druhé 200 Kč a tipujícím na třetím až pátém místě se připíše 100 Kč.

Kvůli převzetí výhry doporučujeme vytvořit si účet na winmasters.

Za tento týden se může radovat z připsání kreditů těchto pět hráčů...

1. cooldak
2. mario72
3. jardask
4. KAPR94
5. attila8Měsíční kolo:

Tři nejlépe tipující čtenáři v měsíčním kole si rozdělí ceny z následující nabídky: poslední číslo magazínu Hattrick, společenskou hru Smart Football, knihu "Messi" od Leonarda Facchia, publikaci "Se lvíčkem na hrudi" od Pavla Kováře, zajímavé fotbalové čtení "Hra čísel" od dvojice Chris Anderson a David Sally, dílo "Nešťastná fotbalová legenda" od Jiřího Macků, spis "Wayne Rooney - bůh i ďábel" od Milana Macha a autobiografii "Alex Ferguson - Můj příběh" (Mladá Fronta).

A co víc! Ze všech tipujících, kteří se daný měsíc zúčastní alespoň jednoho kola tipovačky, bude na konci období vylosován jeden čtenář, který dostane tablet Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 WiFi White (SM-T320) v ceně 6 tisíc Kč!

Aktuální kolo Tipovačky je zde...