Tři letní posily, které by měli Blues lovit přímo na ostrovech

Londýnská Chelsea neprožívá zrovna vydařenou sezónu, proto je nutné dojít k jistým opatřením, aby se bídný start neopakoval. První změnou je příchod cílevědomého a schopného kouče, tou druhou pak nákup adekvátních posil. Blues by však nemuseli v létě pátrat jen mimo Anglii, neboť některé tváře by mohli získat i přímo z Premier League. Podívejme se na trio, které by je mělo lákat.

Tři letní posily, které by měli Blues lovit přímo na ostrovech
Horké zprávy z Camp Nou aneb o čem se šušká v Barceloně

3) N´golo Kante (Leicester City)


Lišky míří za zázrakem této sezóny a nikoliv nenápadně. Získávají skalpy zvučných ostrovních celků a jedno je jisté. V jejich řadách je řada velice nadaných hráčů, které není radno podceňovat. Jedním z nich je i čtyřiadvacetiletý francouzský záložník, který by mohl na Stamford Bridge nahradit nevýrazného Cesce Fábragase nebo Nemanju Matiče.

[break]
Trio klubů, kde by mohl v nové sezóně hrát Götze

2) Christian Benteke (Liverpool)


Pětadvacetiletý belgický ostrostřelec patřil k velmi obávaným během svého působení v Aston Ville. Reds ho přivedli v létě na Anfield Road za 32,5 milionů liber, ale Benteke nedokázal navázat na své předešlé výkony. Podle zlých jazyků z Ostrovů s ním prý nový kouč Liverpoolu Jürgen Klopp do budoucna příliš nepočítá, proto by ho Chelsea mohla získat za mnohem příznivější cenu a zajistit si tak spolehlivou alternativu za Diega Costu.

[break]
Trio horkých favoritů na zisk současného klenotu Schalke 04

1) John Stones (Everton)


Chelsea si již delší dobu brousí zoubky na anglického reprezentačního obránce Johna Stonese. Již třikrát se ho během minulého léta snažila přivézt z Goodison Parku, ale neúspěšně. Jednadvacetiletý střední obránce disponuje skvělou technikou a vůdčími schopnostmi, které by dokázaly nahradit končícího Johna Terryho. Dlouholeté partnerství by mohlo být oceněno sumou o výši 40 milionů liber.

TOP střelci, kteří v Anglii rozhodují zápasy