Bude se jeden z dárků pro Guardiolu jmenovat Witsel?

Italský list Gazzetta dello Sport zveřejnil zprávu, podle níž plánuje Manchester City nákup belgické hvězdy ve službách Zenitu Petrohrad Axela Witsela.

Bude se jeden z dárků pro Guardiolu jmenovat Witsel?
Fenerbahce se chce zbavit Naniho a nabízí ho do Milána...

S příchodem Josepa Guardioly na Etihad Stadium se očekává přestavba kádru a zdá se, že na sever Anglie dorazí v letní přestávce celá řada hráčů.

Jedním z nich by mohl být podle zdrojů z Apeninského poloostrova právě bývalý středopolař Benfiky Lisabon, který už hraje několik let ruskou Premier League, do níž přestoupil ve stejném období jako Brazilec Hulk.

Citizens cítí, že mají velmi dobrou šanci na jeho podpis. Sám fotbalista, o něhož se v zimě výrazně zajímal Juventus, totiž nedávno připustil, že by si v blízké budoucnosti na ostrovech zahrál velice rád. "Jednoho dnen chci hrát v jednom z nejlepších evropských klubů," ozřejmil svěřenec portugalského manažera André Villas-Boase.

"Je pravdou, že mám rád Premier League, protože je to pro mě společně se soutěžemi v Německu a ve Španělsku jedna z nejlepších lig na světě," pokračoval sedmadvacetiletý Witsel, kolem něhož krouží také AS Řím či Bayern Mnichov.