Posílené "béčko" Slavie podlehlo rezervě Příbrami

Nečekanou prohru 0:1 s rezervou Marily Příbram utrpěli v zápase 20. kola ČFL v Horních Počernicích hráči Slavie B. Ač nastoupili se sedmi hráči z A-týmu, nedokázali se střelecky prosadit a tři minuty před koncem naopak sami inkasovali. Brankáře Matúše Kozáčika překonal z trestného kopu hostující Jakub Řezníček.

Sparťanská záloha vyrukovala na Karlovy Vary-Dvory se čtyřmi posilami z "áčka" a v tomto případě to mělo zásadní vliv na výsledek strahovského utkání. Sparta B vyhrála 2:1 díky dvěma brankám, které dali po hodině hry Tomáš Jun a Juraj Ančic v rozmezí dvou minut. Junovi přihrál další hráč A-týmu Ludovic Sylvestre. Hosté už jen korigovali trefou Martina Geňa.

Varnsdorf přehrál béčko Českých Budějovic brankou Milana Svobody z penalty šest minut po změně stran.

Výsledky - 20. kolo:
Slavia B - Příbram B 0:1 (0:0), Sparta B - Karlovy Vary-Dvory 2:1 (0:0), Varnsdorf - České Budějovice B 1:0 (0:0).

[ 25.3.2007 - ČTK | Foto: slavia.cz ]