Piqué a Casillas opět rivalové. Tentokrát se hádali na Twitteru!

Gerard Piqué a Iker Casillas byli po většinu kariéry soupeři v La Lize a vypadá to, že nic nezměnilo ani po odchodu legendárního brankáře do Portugalska. Teď se pro změnu hádají dvě španělské persony na sociální síti Twitter.

Piqué a Casillas opět rivalové. Tentokrát se hádali na Twitteru!

Jako první se samozřejmě ozval Piqué. Ten reagoval na úspěch Rogera Federera ve Wimbledonu a napsal: "Michael Jordan, Roger Federer a Lionel Messi. Nejlepší z nejlepších." Jak ale víme, tak tyto tweety Gerarda Piquého většinou znamenají něco více, než co je v nich napsáno.

A tak to zřejmě pochopila i brankářská legenda Realu Madrid. Té nejspíš vadil právě Lionel Messi a proto Iker Casillas napsal: "Kobe Bryant, Rafael Nadal a Cristiano Ronaldo." reagoval Casillas. Není navíc tajemství, že tenista Rafael Nadal je jeho kamarád a hlavně fanoušek Realu. 

Tweety Gerarda Piquého bývají často směřovány hlavně k fanouškům Barcelony a obvykle i nějak poškozují Real Madrid. Na jeho provokaci nejčastěji reaguje bývalý hráč Realu Alvaro Arbeloa, nyní jej ale "zastoupil" Iker Casillas.

Tak či tak, nikdy nebylo tajemství, že na srazech španělské reprezentace spolu měli hráči Realu a Barcy dobré vztahy. Potvrdil to Sergio Ramos. A to prý platí i o Piquém a Arbeloovi.