Dukla smetla Baník, Klokani na Teplice nevyzráli

Páteční předehrávku sedmého kola sehrály hned čtyři týmy. Pražská Dukla si doma poradila s Baníkem Ostrava a vyhrála 2:0, v Teplicích viděli diváci bezbrankovou remízu jejich týmu s Bohemians 1905.

Na Julisce si diváci ani nestihli sednout a hned viděli úvodní gól. Radost jim udělal domácí útočník Jan Holenda, jenž otevřel skóre už ve třetí minutě. Do poločasu už branka nepadla a v tom druhém skóroval opět někdejší střelec plzeňské Viktorky, jenž vystřílel Dukle vítězství nad ostravským Baníkem. V Teplicích diváci branku neviděli a nudný zápas skončil zaslouženou remízou.

HET liga, 7. kolo:

Dukla Praha - Baník Ostrava 2:0 (1:0)

Branky: 3. Holenda (Holík), 72. Holenda (Kušnír)
Žluté karty: 24. Mustedanagić, 86. Bílovský – 12. Pokorný, 52. Šindelář
Domácí:  Rada – Kušnír, Ostojić, Jiránek, Podaný – Milošević, Tetour – Preisler, Mustedanagić (66. Bílovský), Holík (73. Schranz) – Holenda, trenér: Hynek
Hosté: Vašek – Pazdera, Šindelář, Pokorný, Granečný – de Azevedo, Hrubý, Hlinka (81. O. Šašinka), Stáňa (65. Sus) – J. Šašinka, Poznar, trenér: Kučera
Rozhodčí: Franěk

Teplice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)

Žluté karty: 32. Kučera, 52. Ljevakovič, 77. Fillo – 50. Tetteh, 58. Kocič
Domácí: Grigar – Krob, Jeřábek, Král, Vondrášek – Hyčka (62. Vošahlík), Ljevakovič, Kučera, Rezek (75. Trubač), Fillo – Vaněček, trenér: Šmejkal
Hosté: Fryšták – Kocič, Šmíd, Hůlka, Dostál – Bartek, Hašek, Jindřišek, Nečas (88. Mašek), Reiter (79. Vaníček) – Tetteh, trenér: Hašek
Rozhodčí: Pechanec
Diváci: 4 139