Forlán se zastal Cavaniho a napadl pařížské Brazilce: Dani Alves je Neymarova děv*a

Fotbalový svět nyní mimo jiné řeší i nepokoje v šatně Paris Saint-Germain mezi Edinsonem Cavanim a nově příchozím Neymarem.

Forlán se zastal Cavaniho a napadl pařížské Brazilce: Dani Alves je Neymarova děv*a

Spor obou ofenzivních hvězd vygradoval během vítězného ligového souboje s Lyonem, kdy zkušenější uruguayský reprezentant nepustil toho brazilského k pokutovému kopu, který však následně neproměnil.

Později se začalo psát o menší potyčce, ze které je museli odtrhávat spoluhráči i o tom, že se oba přestali sledovat na sociální síti.

Vyjádřil už se i bývalý obávaný útočník Atlétika Madrid či Interu Milán Diego Forlán, který se zastal svého krajana a veřejně zaútočil na někdejší hvězdu Santosu a Barcelony.

Cavani, nebo Neymar? Emery o penaltách rozhodne sám!

"Cavani si zaslouží uznání. Dlouhá léta dává góly a proměňuje penalty, musí být respektován," čertil se na vlnách Radio Sport 890 dnes již bývalý reprezentant Uruguaye, který v minulosti pálil i za Villarreal, Manchester United, Independiente, Internacional, Peňarol či japonsko Osaku.

"Tohle by Neymar Messimu nikdy neudělal. Vypadal, že nechce, aby Cavani penaltu proměnil. Byl jak malý kluk, který ho otravoval," pokračoval věhlasný Forlán na adresu opory Kanárků.

Nejlepšímu hráči mistrovství světa 2010 se nelíbí ani brazilská klika v šatně PSG, která si podle jeho názoru vzájemně nadržuje. "Je to problém mezi Neymarem a Cavanim. Tyto věci se dějí ve všech klubech. Co ale nedává smysl, je to, co dělá Alves. Nedává míč Cavanimu, ale dá ho Neymarovi.. Jako by byl jeho k*rva," nebral si servítky osmatřicetiletý internacionál se 112 mezinárodními starty za svou rodnou zemi.

Blues i Citizens zbystřili, Neymar žádá prezidenta Paříže, aby prodal Cavaniho