Z Realu k barcelonskému rivalovi přes Allianz Arenu? Bayern to zvažuje

Z Realu k barcelonskému rivalovi přes Allianz Arenu? Bayern to zvažuje

Barcelona je v kontaktu s Bayernem Mnichov. Důvodem je případná dohoda se světoznámým špílmachrem Jamesem Rodríguezem, jehož konto zdobí vítězství v Evropské lize i dvojnásobný triumf v Lize mistrů.

Kapitán Kolumbie je od této sezony zapůjčen v Allianz Areně a hostování má být platné ještě na více než rok a půl. Bývalý hráč Monaka, Porta či Banfieldu však stále patří Realu Madrid, což dělá z potenciálního obchodu téměř nemožný úkon.

Nicméně scénář by mohl být takový, že úřadující šampion bundesligy by na Jamese uplatnil opci a mohl by kreativního záložníka koupit těsně před tím, než by ho prodal katalánskému titánovi. Samozřejmě s vidinou zisku.

Don Balon píše, že onen návrh vedení aktuálního lídra německé ligy zvažuje, ačkoliv by se zdráhalo zaplatit sumu 65 milionů eur, která je od léta dohodnutá s Bílým baletem.

Šestadvacetiletý krajan Falcaa, Cuadrada, Baccy a spol. v Bayernu rozhodně neodehrál všechno (co se týče ligové soutěže, k tomuto datu má na kontě čtyři starty v základní sestavě a 327 odehraných minut).

Poté, co byl z Allianz Areny propuštěn italský stratég Carlo Ancelotti, se však ocitl na vedlejší koleji. I proto se Bayern domnívá, že takových 40 milionů eur je realističtějším oceněním.

Zajímavé zboží z Ligue 1: Které hvězdičky rostou na ceně a táhnou své týmy?

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.