PSG přejelo doma Celtik rozdílem třídy, Chelsea nezaváhala na půdě Karabachu

Středeční podvečer a večer nabídl další klání v prestižní milionářské soutěži. Liga mistrů startovala v šest hodin dvěma duely. V tom prvním CSKA hladce přejelo Benfiku 2:0. Ještě o dvě branky více vyhrála Chelsea na půdě Karabachu. Mezi střelce se dvakrát zapsal Willian, jednu trefu přidal Hazard a Fábregas.

Bayern Mnichov se na hřišti Anderlechtu trápil, ale nakonec uspěl 2:1 díky přesným zásahům Lewandowskiho a Tolissa. Atlétiko získalo tři body díky výhře nad AS Řím. Hosté hráli od 83. v početní nevýhodě.

Basilej s Vaclíkem a Suchým zaskočila doma Manchester United brankou Langa v 89. minutě a vyhrála 1:0. Duel mezi Juventusem a Barcelonou nenabídl po devadesáti minutách branku ani vítěze. PSG doma deklasovalo Celtik 7:1. Dva přesné zásahy slavili Cavani a Neymar.

CSKA Moskva - Benfica 2:0 (13. Ščennikov, 56. vlastní Jardel)
Karabach - Chelsea 0:4 (21. z penalty Hazard, 36. a 85. Willian, 71. z penalty Fàbregas)
Anderlecht - Bayern 1:2 (63. Hanni - 51. Lewandowski, 77. Tolisso)
Atlético Madrid - AS Řím 2:0 (69. Griezmann, 85. Gameiro)
Basilej - Manchester United 1:0 (89. Lang)
Juventus - Barcelona 0:0
PSG - Celtic 7:1 (9. a 22. Neymar, 28. a 79. Cavani, 35. Mbappé, 75. Verratti, 80. Alves - 1. Dembélé)
Sporting - Olympiakos 3:1 (40. a 66. Dost, 43. César - 86. Odjidja-Ofoe)