Žižkov opět nenalezl recept na tři body, Sokolov neměl s Ústím nejmenší problémy

Druhá nejvyšší soutěž nabídla zápas druhého týmu Třince v Příbrami, který skončil 2:1, i přes prohru se však Třinec drží na postupové příčce do první ligy. Kromě toho vyhrály Pardubice ve Frýdku-Místku a Hradec Králové uhrál remízu se Znojmem. Vlašim v podvečer vyhrála v Českých Budějovicích.

Také v neděli pokračovala FNL svými třemi zápasy. Jako první změřily síly Táborsko a Olympia. Druhý jmenovaný utnul sérii čtyř porážek v řadě a teprve druhým domácím vítězstvím v této sezóně si obstaral tři body. Na svědomí to měla jediná branka utkání, kterou vstřelil Katidis.

Vansdorf se doma s Žižkovem vůbec nepáral a divoká přestřelka nakonec skončila 3:2. Skóre otevřel již v šestnácté minutě Breda, ale hosté ještě v první půli srovnali díky Volkovi. Do šaten se o přestávce ale nešlo s vyrovnaným stavem, neboť domácím vrátil vedení Barac. Po změně stran se střelecky prosadili na jedné straně Rudnytskyy a na druhé Toml.

Sokolov doma jasně přehrál Ústí nad Labem rozdílem tří branek. Dvě z nich zaznamenal Přeučil, jednu přidal Kosak. Zatímco domácí neviděli v utkání ani jeden žlutý list, hosté pod tíhou nepříznivého vývoje utkání obdrželi hned čtyři žluté karty.

Příbram - Třinec 2:1 (1:0)
Branky: 5. Skácel, 90+3.  - 49. Šumbera

Frýdek-Místek - Pardubice 0:2 (0:2)
Branky: 29. Piroch, 45. Ladra

Hradec Králové - Znojmo 1:1 (0:0)
Branky: 53. Knejzlík - 85. Štrombach

České Budějovice - Vlašim 0:2 (0:1)
Branky: 25. a 69. Vyhnal