Špatná zpráva pro Mourinha, PSG opět zamává měšcem a vytáhne 176 milionů liber!

Vyztužit již tak pevnou zálohu Manchesteru United chtěl José Mourinho. Portugalský stratég si dělal zálusk na defenzivního záložníka Realu Madrid Casemira, kterého chtěl na Old Trafford přetáhnout. Podle Diario Gol se mu ale chystají udělat pořádně tlustou čáru přes rozpočet v Paříži…

Špatná zpráva pro Mourinha, PSG opět zamává měšcem a vytáhne 176 milionů liber!

O co jde? Bohatí šejkové chtějí triumf z Ligy mistrů a podřídili tomu vše. Ve francouzské Ligue 1 už PSG prakticky nemá konkurenci a v letošní sezoně je tomu stejně i na půdě milionářské soutěže.

Přesto by se brzy v týmu Unaie Emeryho mohl objevit brazilský reprezentant Casemiro, jenž hájí barvy obhájce ušatého poháru Realu Madrid. V bílém baletu přitom patří mezi základní kameny kádru Zinedina Zidana, tak proč odcházet?

Stačí si vzpomenout na Neymara. U něj platilo to samé v případě Barcelony, a přeci už válí v dresu francouzského celku. Ten od léta obléká i jeden z největších evropských talentů Kylian Mbappé. A tím to prý nemá končit.

Vedení PSG je připraveno Casemira vykoupit ze smlouvy. V té má totiž klauzoli na 176 milionů liber, kterou jsou v Paříži ochotni aktivovat. Takto vysoká hra je i pro bohatý Manchester United přeci jen příliš.

Casemiro není žádný střelec, ale jeho defenzivní dovednosti jsou výjimečné. I díky nim se bílému baletu podařilo v posledních dvou letech ovládnout Ligu mistrů. Změní pětadvacetiletý středopolař brzy dres?